Rolety s motorem na solární pohon

Rolety s motorem na solární pohon

20.10.2022

Motor Simu AUTOSUN 2 ovládá venkovní roletu JACK WEST z baterie nabité solárním panelem.

Venkovní rolety jsou velmi oblíbený exteriérový stínicí prvek zatemňující interiér. Mají výborné izolační vlastnosti, snižují nežádoucí hluk přicházející z ulice a chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům. Jsou také účinnou zábranou proti vloupání. Je to po všech směrech praktické stínění.

Venkovní předokenní rolety JACK WEST můžete mít ve dvou provedeních více zde. Vyrábíme je v mnoha barevných provedeních. Ovládat je můžete manuálně nebo dálkovými ovladači. 

Také v sortimentu venkovních rolet Vám nabízíme moderní, ekonomicky výhodné a ekologické stínění. Vaše venkovní roleta může mít motor, který bude napájen z baterie nabíjené solárním panelem.

S motorem Simu AUTOSUN 2 získáte:

 

·       možnost motorického ovládání rolety i tam, kde není zdroj el. energie

·       nebudete muset provádět žádné stavební úpravy, nepotřebuje kabel na napájení

·       ekonomicky výhodné řešení, protože nebudete muset platit za el. energii

·       šetrné řešení pro přírody díku solárnímu napájení s označením Act For Green

·       kvalitní venkovní rolety s mnoha funkcemi např.: rozpoznání překážek, rozpoznání námrazy a přesnou mezipolohu

 

Motor Simu AUTOSUN 2 je vyvinut tak, aby ovládání rolety mohlo fungovat až 45 dní bez slunce. Funguje spolehlivě i v extrémních teplotách v rozsahu - 20 až + 70 °C. Venkovní rolety s motory Simu AUTOSUN 2 jsou velmi jednoduché pro uvedení a nastavení do provozu. Společnost JACK WEST poskytujeme záruku na motor 7 let.

Venkovní rolety JACK WEST také slouží ke snížení tepelné zátěže místnosti uvnitř budovy, a proto se na ně vztahuje dotační program Nová zelená úsporám. Žadost o dotaci na venkovní stínění lze podat pouze zároveň s žádostí o dotaci na zateplení domu. Více informací k dotacím naleznete zde: Nová zelená úsporám

Pokud se Vám venkovní rolety se solárním pohonem líbí nebo máte dotazy, kontaktujte nás. Doporučíme Vám montážní firmu, která s vámi bude konzultovat možnosti, výrobek zaměří a následně odborně nainstaluje.

Rolety s motorem na solární pohon
Rolety s motorem na solární pohon
Rolety s motorem na solární pohon