Rolety s motorem na solární pohon

Rolety s motorem na solární pohon

20.10.2022

Motor Simu AUTOSUN 2 ovládá venkovní roletu JACK WEST z baterie nabité solárním panelem.

Venkovní rolety jsou velmi oblíbený exteriérový stínicí prvek zatemňující interiér. Mají výborné izolační vlastnosti, snižují nežádoucí hluk přicházející z ulice a chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům. Jsou také účinnou zábranou proti vloupání. Je to po všech směrech praktické stínění.

Venkovní předokenní rolety JACK WEST můžete mít v několika provedeních, více zde. Vyrábíme je v mnoha barevných provedeních. Ovládat je můžete manuálně nebo dálkovými ovladači. 

Také v sortimentu venkovních rolet Vám nabízíme moderní, ekonomicky výhodné a ekologické stínění. Vaše venkovní roleta může mít motor, který bude napájen z baterie nabíjené solárním panelem.

S motorem Simu AUTOSUN 2 získáte:

 

·       možnost motorického ovládání rolety i tam, kde není zdroj el. energie

·       nebudete muset provádět žádné stavební úpravy, nepotřebuje kabel na napájení

·       ekonomicky výhodné řešení, protože nebudete muset platit za el. energii

·       šetrné řešení pro přírody díku solárnímu napájení s označením Act For Green

·       kvalitní venkovní rolety s mnoha funkcemi např.: rozpoznání překážek, rozpoznání námrazy a přesnou mezipolohu

 

Motor Simu AUTOSUN 2 je vyvinut tak, aby ovládání rolety mohlo fungovat až 45 dní bez slunce. Funguje spolehlivě i v extrémních teplotách v rozsahu - 20 až + 70 °C. Venkovní rolety s motory Simu AUTOSUN 2 jsou velmi jednoduché pro uvedení a nastavení do provozu. Společnost JACK WEST poskytujeme záruku na motor 7 let.

Venkovní rolety JACK WEST také slouží ke snížení tepelné zátěže místnosti uvnitř budovy, a proto se na ně vztahuje dotační program Nová zelená úsporám. Žadost o dotaci na venkovní stínění lze podat pouze zároveň s žádostí o dotaci na zateplení domu. Více informací k dotacím naleznete zde: Nová zelená úsporám

Pokud se Vám venkovní rolety se solárním pohonem líbí nebo máte dotazy, kontaktujte nás. Doporučíme Vám montážní firmu, která s vámi bude konzultovat možnosti, výrobek zaměří a následně odborně nainstaluje.

Rolety s motorem na solární pohon
Rolety s motorem na solární pohon
Rolety s motorem na solární pohon