Novinka v sortimentu látkových roletek

Novinka v sortimentu látkových roletek

18.1.2023

Představujeme Vám novinku v sortimentu - látkovou roletku LUXROLLO.

Látková roletka LUXROLLO je kombinací moderního stínění, které můžete ovládat vyspělými technologiemi, a přidanou hodnotou – drážkou pro instalaci klasické záclony. Pokud se nechcete vzdát „útulnosti“, které dávají interiéru záclony, je pro Vás LUXROLLO to nejlepší ze stínicí techniky JACK WEST.

Tuto roletku můžete také mít v provedení den/noc. V této roletce můžete mít kompletní nabídku látek od od firmy Coulisse. Například v kombinaci se zcela zatemňující látkou a záclonami budete regulovat sluneční svit a denní světlo od úplné tmy, až po příjemnou náladu z průsvitu záclon. Pro připevnění záclon je na boxu, kde je umístěna roletka, drážka pro instalaci „záclonových žabek“. Posun záclony je díky přesnosti drážky velmi lehký a naprosto tichý.

Vyrábíme ji v mnoha různých barevných provedeních vzorníku RAL. Velmi žádanou verzí bude také provedení v barvě nerezová ocel. Je určena pro zastínění velkých ploch až do 8 m2.

Látková roletka LUXROLLO je umístěna v lehkém designovém hliníkovém boxu. Můžete ji ovládat několika způsoby:

  • pružinou
  • řetízkem (plastový nebo kovový)
  • motorem s dálkovým ovládáním

V motorickém ovládání je naprostou špičkou motor CM-03-E z řady Eve MotionBlinds ovládaný pomocí aplikace Apple HomeKit. Více se o tomto způsobu ovládání dozvíte zde.

Tato látková roletka může mít i tzv. dětskou pojistku, která zabrání zranění dítěte.

Více se o látkové roletce dozvíte zde a provedení den/noc zde.

Novinka v sortimentu látkových roletek
Novinka v sortimentu látkových roletek
Novinka v sortimentu látkových roletek